До уваги батьків майбутніх першокласників!

2023-04-23

До уваги батьків майбутніх першокласників!
З 24 квітня розпочинається прийом заяв до 1 класу.
Зарахування до ліцею буде здійснюватись на підставі наступних документів:
1. Заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час копії пред’являється оригінал відповідного документа);
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089, що передбачає наявність профілактичних щеплень за віком;
4. Оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини)
Уся інформація про умови та порядок зарахування – на сайті школи у розділі «Батькам». Використайте час до травня на підготовку необхідних документів.
Попереджаємо, що зарахування дитини до ліцею відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.

З метою швидкого прийому документів працюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.
2. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії .
3. Повідомити про право на першочергове зарахування.

4. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років.
5. Заповнити заяву.
6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах та, за бажанням, – згоду на фото\відеозйомку дитини.
Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.
Радо чекаємо на поповнення родини ліцею майбутніми першокласниками!
Директор ліцею О.РОМАНЮК

Особливості освітнього процесу для учнів 1-их класів.


Навчальна програма

- Типова освітня програма 1-2кл. ЗЗСО, розроблена під керівництвом Р.Б. Шияна ( програма НУШ)
- 2 групи подовженого дня
- для 1-их класів навчання очно (за умови відсутності форс-мажору, пов’язаного з воєнним станом )

- організовується гаряче харчування за кошти батьків та для пільгових категорій


Перелік документів для вступу до 1 класу:

1.Заява встановленого зразка.(Заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.

2.Копія свідоцтва про народження дитини.

3.Оригінал або копія медичної довідкиза формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682.

4.Копія карти щеплень.

5.Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (відповідно до листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 р.).Порядок зарахування:

1.До 1 червня включно наказом по школі зараховуються усі діти.Наказ МОН про зарахування до 1 -го класу. Дивитися...

Роз'яснення до наказу. Дивитися...


Кiлькiсть переглядiв: 0
0

Коментарi

До уваги батьків!!!

Уторопський ліцей оголошує набір у 1, 5 та 10 класи з 22 квітня 2022 року!!!

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 №1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти», рішення Косівської міської ради від 12.04.2022 №1954-19/2022 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти та ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу відділу освіти від 21.04.2022 року № 25 "Про початок приймання заяв про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти" та наказу по ліцею від 21.04.2022 року №25 "Про початок приймання заяв про зарахування дітей до ліцею"

Для зарахування дитини необхідно подати такі документи:

1. Заява батьків

2. Копію свідоцтва дитини про народження

3. Заява (згода) батьків на обробку персональних даних дітей, згідно Закону України "Про захист персональних даних".

4. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о

Терміни проходження медичних оглядів батьки повинні погодити з сімейним лікарем.

Документи подаються до закладу освіти одним з батьків, опікуном, іншим законним представником, родичем здобувача освіти або повнолітнім здобувачем освіти особисто, факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

Кiлькiсть переглядiв: 240

Коментарi