• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Матеріально-технічне забезпечення закладу
Матеріально-технічне забезпечення
Уторопського ліцею

Уторопський ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", „Про дошкільну освіту”, іншими законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами центральних органів виконавчої влади, рішеннями органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній заклад освіти та власним Статутом, створює необхідні умови для здобуття загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів і сприяє вихованню морально і фізично здорового покоління.

Заклад освіти розташований на земельній ділянці площею 1.3645 га відповідно до Державних актів на право постійного користування земельною ділянкою (серія ЯЯ №126094 (0,0996 га), ЯЯ №126093 (0,1267 га), ЯЯ №126092 (1,1382 га) від 13.04.2009р) Земельна ділянка поділяється на такі функціональні зони: під одно та двоповерховими спорудами – 0,1356 га; під проїздами, проходами та площадками – 0,9761 га; під спортивними та дитячими майданчиками – 0,2528 га.

Будівля школи забезпечує оптимальні умови для організації освітнього процесу, відпочинку, харчування учнів. Має два поверхи:

І поверх - вчительська, 5 навчальних кімнат для початкової ланки; кабінети хімії та фізики, допоміжні приміщення – вестибюль, гардеробна, санвузол.

Організація харчування учнів здійснюється у приміщенні харчоблоку на 120 посадкових місць.

ІІ поверх - кабінет директора та інформатики, 6 навчальні кімнати для середньої та старшої школи, бібліотека, кабінет практичного психолога та соціального педагога, каплиця Святого Миколая. Усі кабінети обладнані на 70-80%.

Приміщення спортивної кімнати та медичного кабінету знаходяться в окремій будівлі.

Господарська зона розташована поблизу навчально-виробничої зони, де розміщені склади, сміттєзбірник, котельня.

Будівля дошкільного відділення одноповерхова і знаходиться на відстані 1,5 км від будівлі школи. Вона містить: 2 ігрові кімнати, 2 спальні, спортивну кімнату, методичний та медичний кабінет, санвузол, пральню, кухню, котельню, складські приміщення.

Кiлькiсть переглядiв: 380

Коментарi