• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС , ПРОЯВІВ ХВОРОБИ ТА ДІЙ У ВИПАДКУ ЗАХВОРЮВАННЯ

https://www.youtube.com/watch?v=h6Pk5TFoB8I

https://youtu.be/EmMD0qkUFPs

  Постанова КАБІНЕТу МІНІСТРІВ УКРАЇНИвід 11 березня 2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19"

  Постанову КМУ від 25 березня 2020 року №239 щодо продовження карантину через поширення коронавірусу

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ№ 392 від 12 березня 2020 року Про забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів

  ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ

  Як знизити ризик інфікування коронавірусом

  Інформація МОЗ України

  /Files/images/порад памятка.jpg

  /Files/images/pam-jatka-565x800.jpg

  ІНСТРУКЦІЯ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ УЧНІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

  Поради батькам

  /Files/images/КОРИСНІ.png

  /Files/images/видповидальнисть.png

  /Files/images/епідемія.png

  Проєкт "Книга-мандрівка", який створює анімаційні фільми про Україну й відомих українців, випустив інфографічний ролик про коронавірус і важливість дотримання карантину.

  Що потрібно знати про короновірус?

  Як говорити з дітьми про епідемію: поради психолога

  Карантин у школах – діти самі вдома. Відповідальність і обов’язки

  Коронавірус: що робити батькам

  КАРАНТИН -Укрінформ

  ПОРАДИ ВІД «HOMESCHOOLE»-рів (ХОУМСКУЛЕРІВ)

  Ситуація SOS!

  Розгублені батьки: школи вимушені були перейти на дистанційне навчання під час карантину. Багато завдань з усіх предметів. Діти не хочуть робити завдання: деякі асоціюють карантин з канікулами, а деякі налякані ситуацією, що сталася.
  Проблема в тому, що ми не привчили наших дітей до самостійного навчання. Ми всі виявилися не готові: діти, які звикли до того, що до школи просто потрібно ходити; батьки, перекладаючи всю відповідальність на школу, і сама школа, коли дистанційне навчання зводиться до того, що вчитель надсилає по вайберу посилання на презентацію і пише завдання.
  Сьогодні батьки мають усвідомлювати, що саме від них залежить психічний стан дитини та організація навчання вдома. Такий процес є трьохстороннім: дитина-школа-батьки й складається з кількох етапів: планування, мотивація і моніторинг.
  • Планування передбачає необхідність складання розкладу (обов’язково разом з дитиною, при цьому дитині на кожному етапі бажано запропонувати кілька варіантів на вибір), прибрати зайві предмети й фактори, закласти у розкладі достатній час на відпочинок, забезпечити якісний інтернет (за відсутності високої якості продумати альтернативні варіанти).
  • Мотивація дітей передбачає декілька кроків.

  По-перше, варто говорити з дитиною, пояснити ситуацію, що склалася, пообіцяти повну підтримку.

  По-друге, необхідно домовитися про те, що навчання в карантин це експеримент. Для всіх. Тому можна пробувати щось нове, наприклад, не обов’язково читати підручник, сидячи й склавши руки за столом. Більше свободи і творчості!

  По-третє, потрібно власним прикладом демонструвати свідомий стиль життя. Якщо батьки спокійні, організовані, роблять все можливе для свого організму, своєї сім‘ї і громади все, що можуть, – в такій сім‘ї дитина ніколи не буде осторонь.

  • Моніторинг– це не контроль, адже контроль передбачає, що є той, хто контролює і той, кого контролюють. Моніторинг виступає елементом проєктного менеджменту, коли є мета, підцілі, завдання, дедлайни і детальний графік руху до мети. Моніторинг має бути побудований на довірі, взаємній радості від цього руху і похвалі.

  Іноді батьки скаржаться, що власні діти не сприймають їх як вчителів. Дещо незрозуміла ситуація, адже модель сім‘ї вже передбачає, що батьки є найпершими і найголовнішими учителями для дітей. Якщо ж такі відносини не встановлені, то батькам і не потрібно негайно «надягати» на себе таку роль. Будьте другом, допомагайте, дивіться разом навчальні відео тощо. Відійдіть від тотального контролю, постійних нагадувань, перфекціонізму і прагнення зробити з дитини найуспішнішу людину століття.

  Навчання під час карантину надає чимало гарних можливостей. Це і свобода планування власного часу, і більше відпочинку та креативу, змога більше зануритися в ті предмети й галузі, які більше цікавлять дитину і «підігнати» теми, з яких дитина відставала.

  Головне пам’ятати, що саме сім‘я закладає мод

  Кiлькiсть переглядiв: 209

  Коментарi