Як допомогти дитині, яка стала жертвою булінгу Переглянути

Що робити, якщо дитина стала агресором в ситуації булінгу

Як батькам і школі запобігти булінгу


Не ігнорувати і не забороняти: як захистити дітей від кібербулінгу

Цифрові технології створюють можливості для спілкування, самоосвіти, свободи вираження поглядів тощо. Та окрім можливостей, це супроводжується ризиками дотримання прав людини. Вразливі до таких ризиків – насамперед діти.

Перебуваючи у віртуальному світі, вони можуть не знати про правила безпеки в інтернеті, а також про загрози та реальність їх наслідків. А тому – можуть опинитися в ситуації кібербулінгу (знущання, приниження, агресивні напади, які здійснюють за допомогою гаджетів, зокрема телефонів, із використанням інтернету).

Кібербулінг може набирати різних форм: флеймінг (обмін короткими гнівними і запальними репліками між двома чи більше учасниками), тролінг, ізоляція, секстинг, кіберпереслідування тощо. Більше інформації про види цькування в онлайні та як із цим впоратися, зібрано в інформаційному буклеті Кампанії проти кібербулінгу, яким можна користуватися онлайн на цьому сайті.

Якщо ви страждаєте від постійних образ в інтернеті; ваш акаунт зламали та поширили особисті дані; чи ви наразилися на інші небезпеки в мережі – звертайтеся по правову допомогу.

Телефони гарячої лінії приймальні УГСПЛ: (044) 383 9519, 094 928 6519.

Безпека дитини в Інтернеті

Інформаційно-освітню кампанію #Stop_sexтинг створили у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в Інтернеті.

wym-1710976532183 За цим посиланням ви знайдете всю необхідну інформацію: посібники, онлайн-фільми, поради щодо захисту вашої дити в Інтернеті!

Команда #stop_sexтинг хоче нагадати вам про консультаційну лінію 1545 (далі обирай 3).

Це урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті. Лінія була створена з метою підвищення рівня обізнаності щодо порушення прав та інших зловживань в онлайн-просторі, а також для запобігання та навчання реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в інтернеті.

Отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в інтернеті – як сама дитина, так і дорослий. Консультанти лінії працюють цілодобово та безкоштовно.

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi